STEM-ასისტენსი & თბილისის 122-ე საჯარო სკოლა
24 იანვარს, STEM- ასისტენტები ნინი გორგოძე და მარიამ ლუაშვილი ესტუმრნენ თბილისის 122-ე საჯარო სკოლას.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:51:56
STEM-ასისტენსი & თბილისის #82 საჯარო სკოლა
2024 წლის 28 იანვარს პროექტი STEM-ასისტენტის ფარგლებში სსიპ ქ. თბილისის N82 საჯარო სკოლის მოსწავლეებმა მასწავლებლის ნინელი ბეჟუაშვილის და ასისტენტი თამარ ცეცხლაძის აქტიური ჩართულობით ჩაატარეს კვლევა საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტში.გამოქვეყნებულია: 28-01-2024 17:35:19
სართიჭალის N1, N3 და სოფელ მუღანლოს საჯარო სკოლები პროექტში STEM-ასისტენსში
პროექტ STEM ასისტენსის ფარგლებში სოფელი სართიჭალის N1, N3 და სოფელ მუღანლოს საჯარო სკოლების მოსწავლეებმა მასწავლებლის ნინო სამხარაულის აქტიური ჩართულობით ჩაატარეს ორი კვლევა საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტში.გამოქვეყნებულია: 23-12-2023 11:48:24
STEM-ასისტენსი & ქ.თბილისის 186-ე საჯარო სკოლა
20 დეკემბერს STEM ასისტენსი ქ. თბილისის 186 საჯარო სკოლას ესტუმრა ქიმიური კლასებისათვის დამახასიათებელი რეაქციების ჩასატარებლად.გამოქვეყნებულია: 21-12-2023 12:51:20
STEM-ასისტენსი თბილისის 107-ე საჯარო სკოლაში
19 დეკემბერს STEM ასისტენტები - ნათია ქევხიშვილი, მარიამ საკანელაშვილი და ლიზი თავაძე ეწვივნენ #107 საჯარო სკოლას (ქიმიის პედაგოგი მაია თეთრაძე) და მეცხრეკლასელ მოსწავლეებს ნაერთთა კლასებზე ექსპერიმენტები წარუდგინეს.გამოქვეყნებულია: 20-12-2023 18:20:36
18 დეკემბერს აგრარულ უნივერსიტეტს ეწვია 122-ე სკოლის 7 მოსწავლე და მასწავლებელი ლალი გოგსაძე. შეხვედრის ფარგლებში მოსწავლეებმა, ასისტენტების-მარიამ ლუაშვილისა და ნინი გორგოძის დახმარებით, დაამზადეს “Bath Bombs” (აბაზანის ბომბები)გამოქვეყნებულია: 20-12-2023 11:04:32
პროექტში STEM ასისტენსი სართიჭალის N1 და N3 საჯარო სკოლები ჩაერთვნენ
პროექტ STEM ასისტენსის ფარგლებში გაიმართა შეხვედრა გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ სართიჭალის N1 და N3 საჯარო სკოლების მოსწავლეებთან და მასწავლებელ ნინო სამხარაულთან.გამოქვეყნებულია: 19-12-2023 11:15:12
STEM-ასისტენსი & სურამის მე-3 საჯარო სკოლა
STEM ასისტენსის ფარგლებში 15 დეკემბერს, აგრარულ უნივერსიტეტს ეწვია სურამის მე-3 საჯარო სკოლის მოსწავლეები.გამოქვეყნებულია: 18-12-2023 09:34:09
კლუბი “ნობელი“ საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტში
თბილისის 210-ე საჯარო სკოლასთან არსებული კლუბი “ნობელი“ პროექტის STEM-ასისტენსის ფარგლებში საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტს ეწვია კვლევის ჩასატარებლად.გამოქვეყნებულია: 17-12-2023 12:26:44
STEM-ასისტენსი & ლეხაინდრაოს საჯარო სკოლა
STEM ასისტენტის ფარგლებში 15 დეკემბერს აგრარულ უნივერსიტეტს ესტუმრა მარტვილის რაიონის სოფელ ლეხაინდრაოს საჯარო სკოლის 18 მოსწავლე (მასწავლებელი მაია გაწერილია)გამოქვეყნებულია: 17-12-2023 11:34:05