STEM-ასისტენსი & თბისისის #154 საჯარო სკოლა
2024 წლის 6 თებერვალს გაიმართა ონლაინ შეხვედრა თბილისის N154 საჯარო სკოლასა (მასწავლებელი ელისაბედ ქოიავა) და STEM ასისტენტს თამარ ცეცხალაძეს შორის.გამოქვეყნებულია: 08-02-2024 12:24:54
ქიმიის საერთაშორისო ტურნირი “ოქროს საწმისი-2024“
საორგანიზაციო კომიტეტის სახელით გვაქვს დიდი პატივი მოგიწვიოთ ქიმიის საერთაშირისო ტურნირზე „ოქროს საწმისი-2024“, რომელიც საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტში 2024 წლის 28 მარტიდან 31 მარტამდე გაიმართება.გამოქვეყნებულია: 05-02-2024 14:56:44
STEM-ასისტენსი & თბილისის საერთაშორისო სკოლა
პროქტ STEM-ასისტენსის ფარგლებში თბილისის საერთაშორისო სკოლასთან გაიმართა ონლაინ შეხვედრა.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:46:51
STEM-ასისტენსი & თბილისის #160 საჯარო სკოლა
4 თებერვალს STEM-ასისტენტმა, ნინი გორგოძემ აგრარულ უნივერსიტეტში უმასპინძლა თბილისის 160-ე საჯარო სკოლას. ვიზიტის მიზანი იყო კვლევის განხორციელება.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:47:29
STEM-ასისტენსი & კავთისხევისა და ტინისხიდის სკოლები
3 თებერვალს, პროექტ STEM-ასისტენსის ფარგლებში, საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტს ესტუმრნენ სოფელ ტინისხიდისა (მასწავლებელი მაკა მაკარიძე) და სოფელ კავთისხევის საჯარო სკოლის (მასწავლებელი ნანი დემეტრაშვილი) მოსწავლეები.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:48:37
STEM-ასისტენსი & სოფ. სამთავისის საჯარო სკოლა
3 თებერვალს პროექტ STEM-ასისტენსის ფარგლებში კასპის მუნიციპალიტეტის სოფ. სამთავისის საჯარო სკოლა ესტუმრა საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტს.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:49:43
STEM-ასისტენსი & ბორჯომის N1 და N4 საჯარო სკოლები
2024 წლის 3 თებერვალს პროქტ STEM-ასისტენსის ფარგლებში ბორჯომის N1 და N4 საჯარო სკოლებთან გაიმართა ონლაინ შეხვედრა.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:49:11
STEM-ასისტენსი & დაბა ქედის საჯარო სკოლის ქიმიის კლუბი
ჩატარდა მორიგი ონლაინ შეხვედრა დაბა ქედის საჯარო სკოლის პედაგოგთან (გუნდების ხელმძღვანელი) - თამარ თავდგირიძესთან და გუნდის წევრებთან.გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:50:10
STEM-ასისტენსი & თბილისის 174-ე საჯარო სკოლა
30 იანვარს STEM-ასისტენსის პროექტის ფარგლებში აგრარულ უნივერსიტეტს ეწვია თბილისის 174-ე საჯარო სკოლის მე-10 კლასის მოსწავლეები (ქიმიის მასწავლებელი ნინო ცაბაურაშვილი).გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:50:56
STEM-ასისტენსი & მუღანლოს სკოლა
23 იანვარს STEM-ასისტენსის პროექტის ფარგლებში აგრარულ უნივერსიტეტს ეწვია გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ მუღანლოს საჯარო სკოლა (ქიმიის მასწავლებელი ნინო სამხარაული).გამოქვეყნებულია: 17-02-2024 13:51:33