"ელსევიერის" გამომცემლობა ქართველი მეცნიერებისათვის
საქართველოს მეცნიერები „ელსევიერის“ უმსხვილესი საერთაშორისო სამეცნიერო ბაზით უფასოდ ისარგებლებენ.გამოქვეყნებულია: 18-10-2014 21:27:39
პროფესორ ქეთევან კუპატაძის ლექცია უფროსკლასელებისა და სტუდენტებისთვის
23 მაისს, 16 საათზე ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში (ჭავჭავაძის გამზირი #32, ოთახი A 101), ჩატარდება ამავე უნივერსიტეტის პროფესორ ქეთევან კუპატაძის ლექცია უფროსკლასელებისა და სტუდენტებისთვის-"მეტალები ისტორიულ-ქიმიურ ჭრილში: გავლენა გარემოს დაბინძურებაზე და პრობლემის გადაჭრის გზები".გამოქვეყნებულია: 05-10-2014 22:12:11
სამეცნიერო-პოპულარულ შემეცნებითი ლექცია ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლის მოსწავლეებისათვის
2014 წლის 7 მაისს აპრილს საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტში გაიმართა მორიგი სამეცნიერო-პოპულარულ-შემეცნებითი ლექცია ქიმია-ბიოლოგიით დაინტერესებული მოსწავლეებისა და სტუდენტებისათვის.გამოქვეყნებულია: 05-10-2014 22:12:03
ნორჩ მეცნიერთა და გამომგონებელთა VIII საერთაშორისო ოლიმპიადა საზეიმოდ დაიხურა
3-დან 5 მაისის ჩათვლით თბილისში ნორჩ მეცნიერთა და გამომგონებელთა VIII საერთაშორისო ოლიმპიადა გაიმართა. მასში 37 ქვეყნის 120 გამომგონებელმა მიიღო მონაწილეობა.გამოქვეყნებულია: 01-10-2014 14:34:40
ქეთევან კუპატაძე: ქიმიური დოსიე. რომელი საათია?
ნახეთ, რა გამოდის: სწორედ ღამის იმ დროს, როდესაც მელატონინს თავისი საქმე უნდა ეკეთებინა, გალაკტიონს არ ეძინა. ფიქრი არ აძინებდა და, როგორც ჩანს, სინანულით იყო აღსავსე...გამოქვეყნებულია: 01-10-2014 14:34:33
ნორჩ მეცნიერთა და გამომგონებელთა მე-8 საერთაშორისო ოლიმპიადა
3 მაისს თბილისი მილის შენობაში საზეიმოდ გაიხსნა ნორჩ მეცნიერთა და გამომგონებელთა მე-8 საერთაშორისო ოლიმპიადა.გამოქვეყნებულია: 02-09-2014 09:46:19
წვდომა სამეცნიერო ელექტრონულ ბაზასთან
უნივერსიტეტებსა და კვლევით დაწესებულებებს სამეცნიერო ელექტრონულ ბაზასთან წვდომა ექნებათ.გამოქვეყნებულია: 02-09-2014 09:46:11