გამოქვეყნებულია: 24-11-2020 18:26:24
გამოქვეყნებულია: 24-11-2020 18:26:20
ჩატარდა მენდელეების სახელობის ქიმიის საერთაშორისო 54-ე ოლიმპიადის შესარჩევი ტური
დღეს საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტში ჩატარდა მენდელეევის სახელობის საერთაშორისო 54-ე ოლიმპიადის შესარჩევი ტური. და დადგინდა ნაკრების ძირითადი და სარეზერვო შემადგენლობა.გამოქვეყნებულია: 24-11-2020 18:26:12
მენდელეევის საერთაშორისო ოლიმპიადის შესარჩევი ტური
საქართველოს პროფესიონალ ქიმიკოსთა ასოციაცია და საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი 5 ივლისს ატარებს მენდელეევის საერთაშორისო ოლიმპიადის შესარჩევ ტურს.გამოქვეყნებულია: 24-11-2020 18:26:05
ქიმიის მე-8 კლასის სახელმძღვანელოს პრეზენტაცია
30 ივნისს 12:00 საათზე გაიმართება თინათინ ბუთხუზის, სოფიკო ფაცაციას, მარინე კუჭუხიძისა და თამარ ხატისაშვილის ავტორობით გამოცემული ქიმიის მერვე კლასის გრიფირებული სახელმძღვანელოს ონლაინ პრეზენტაცია.გამოქვეყნებულია: 24-11-2020 18:26:01
ახალი საგანმანათლებლო პროექტი საქართველოში
პროექტის მიზანია სკოლამდელი და ზოგადი განათლების სფეროში განათლების უფლების დაცვისა და ხარისხიანი განათლების უზრუნველყოფა. ამ მიზნით საგანმანათლებლო რესურსები ორი მიმართულებით შეიქმნება.გამოქვეყნებულია: 24-11-2020 18:25:52