გამოქვეყნებულია: 30-04-2014 21:12:50
გამოქვეყნებულია: 30-04-2014 21:12:41
ქეთევან კუპატაძე - „aluminibus et salibus“ - არ გაამხილოთ...
საოცარი რამ გამოიგონა - ქიმიური ინდიკატორის მსგავსი ქსელი, რომელიც ადამიანებს ამზეურებსგამოქვეყნებულია: 19-04-2014 08:22:34
ელიზბარ ელიზბარაშვილი: კოაგულაცია - ძმაო, ძმითა ხარ...
რა განსხვავებაა წყალსა და რძეს შორის? ცხადია, ერთი შეხედვით პასუხი მარტივია: პირველი უფერულია და გამჭვირვალე, მეორე - თეთრი და სხივგაუმტარიგამოქვეყნებულია: 19-04-2014 08:22:24
სკოლათაშორისი სამეცნიერო კონფერენცია რუსთავში
2014 წლის 28 თებერვალს რუსთავის #4 საჯარო სკოლაში გაიმართა სკოლათაშორისი სამეცნიერო კონფერენცია ფიტორემედიაცია - ქიმიურად დაბინძურებული გარემოს გასუფთავების ტექნოლოგია.გამოქვეყნებულია: 19-04-2014 08:22:12
სტუმრად თბილისის 69-ე საჯარო სკოლაში
პროექტის „პირველი ნაბიჯი ქიმიისაკენ“ ფარგლებში 2014 წლის 26 თებერვალს თბილისის 69-ე საჯაროს სკოლას სტუმრობდა საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი.გამოქვეყნებულია: 07-04-2014 01:20:29
პრესკონფერენცია ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტზე
2014 წლის 25 თებარვალს კამპუსში გაიმართა პრესკონფერენცია ტექნოლოგიური უნივერსიტეტის პროექტთან დაკავშირებით.გამოქვეყნებულია: 07-04-2014 01:20:14
სამეცნიერო-პოპულარული ლექცია ბაქსვუდის სკოლაში
24 თებერვალს ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის პროფესორი ქეთევან კუპატაძე მიწვეულ იყო ბაქსვუდის საერთაშორისო სკოლაში.გამოქვეყნებულია: 07-04-2014 01:20:01
სამეცნიერო თანამშრომლობა ჯორჯიის უნივერსიტეტთან
2014 წლის 5 თებერვალს საქართველოს აგრარულ უნივერსიტეტსა და ჯორჯიის უნივერსიტეტს შორის გაფორმდა შეთანხმება ერთობლივი სამეცნიერო პროექტის განხორციელების შესახებ. პროექტის სათაურია: ,,ჩაის ფოთლის პექტინებისა და პოლიფენოლების სინერგეტიკული ბიოაქტივობისა და შავი ჩაის წარმოებაში პექტინაზური ფერმენტების როლის გამოკვლევა".გამოქვეყნებულია: 01-04-2014 08:31:18