STEM ასისტენსის ფარგლებში 13 დეკემბერს, აგრარულ უნივერსიტეტს ეწვია ხაშურის მე-5 საჯარო სკოლის მოსწავლეები.გამოქვეყნებულია: 14-12-2023 09:46:06
გამოქვეყნებულია: 13-12-2023 11:46:35
STEM-ასისტენსი & დაბა ქედის საჯარო სკოლა
STEM-ასისტენსის პროგრამის ფარგლებში ჩატარდა ონლაინ შეხვედრა დაბა ქედის საჯარო სკოლის პედაგოგთან (გუნდების ხელმძღვანელი) - თამარ თავდგირიძესთან და გუნდის წევრებთან.გამოქვეყნებულია: 12-12-2023 11:31:07
ქიმიის ტერმინოლოგიის ინგლისურ-ქართული და ქართულ-ინგლისური განმარტებითი ონლაინლექსიკონი
12 დეკემბერს 17:00 საათზე კახა ბენდუქიძის კამპუსის მცირე საკონფერენციო დარბაზში ჩატარდება ქიმიის ტერმინოლოგიის ინგლისურ-ქართული და ქართულ-ინგლისური განმარტებითი ონლაინლექსიკონის წარდგინება.გამოქვეყნებულია: 11-12-2023 12:10:44
STEM-ასისტენსი თბილის 215-ე საჯარო სკოლაში
7 დეკემბერს STEM- ასისტენტი ვარკეთილის 215-ე საჯარო სკოლას ეწვია ქიმიის პედაგოგის ნინო დევრისაშვილის მიწვევით. შეხვედრა მიზნად ისახავდა მოსწავლეებისთვის ნაერთთა კლასებთან დაკავშირებული ექსპერიმენტების ჩატარებას.გამოქვეყნებულია: 08-12-2023 09:19:34
STEM-ასისტენსი & გორის მე-12 საჯარო სკოლა
5 დეკემბერს, პროექტ STEM-ასისტენსის ფარგლებში, ქ.გორის მე-12 საჯარო სკოლა ეწვია აგრარულ უნივერსიტეტს კვლევითი ექსპერიმენტის ჩატარების მიზნით.გამოქვეყნებულია: 05-12-2023 23:47:27
STEM ასისტენსი 58-ე საჯარო სკოლაში
30 ნოემბერს N58 საჯარო სკოლის ქიმიის კლუბთან თამარ ცეცხლაძემ ჩაატარე მორიგი შეხვედრა პროექტის „STEM-ასისტესი“ ფარგლებში.გამოქვეყნებულია: 04-12-2023 23:08:42
STEM ასისტენსი სურამის მე-3 საჯარო სკოლაში
სსიპ ლესია უკრაინკას სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის სურამის მე-3 საჯარო სკოლა ჩაერთო პროექტში STEM ასისტენსი.გამოქვეყნებულია: 04-12-2023 19:11:33
STEM-ასისტენსი თბილის 221-ე საჯარო სკოლას ესტუმრა
29 ნოემბერს, STEM ასისტენტები - თბილისის აგრარული უნივერსიტეტის მესამე კურსელი სტუდენტები - ნინი გორგოძე, ვალერი დუშაშვილი და ლიზი თავაძე ეწვივნენ ქ. თბილისის 221-ე საჯარო სკოლას.გამოქვეყნებულია: 30-11-2023 20:04:55
STEM ასისტენსი თბილისის მე-10 საჯარო სკოლაში
პროექტი STEM ასისტენსი 28 ნოემბერს ესტუმრა ქ. თბილისის მე-10 საჯარო სკოლას ქიმიის პედაგოგის ეკა ბოკუჩავას მიწვევით.გამოქვეყნებულია: 28-11-2023 21:07:30