ქიმიის რესპუბლიკური ოლიმპიადა “ზურგჩანთა“

 


მნიშვნელოვანი თარიღები

18-02-2024 - რეგისტრაციის დაწყება

05-04-2024 - რეგისტრაციის დასრულება

07-04-2024 - I ტური

27-04-2024 - II ტური

04-05-2024 - დაჯილდოება

სრულად








მიმდინარე შედეგები




არქივი




მესამე ტურის შედეგები

 

მედალი საუკეთესო შედეგისათვის

არჩილ ბენაშვილი
11 კლასი, თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლა

აჩი წიკლაური
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

ილია დოკაძე
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

ალექსანდრე გვარამია
 8 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 

ოქროს მედალოსნები

 

 არჩილ ბენაშვილი
11 კლასი, თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლა

 ქეთევან პერანიძე
11 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 აჩი წიკლაური
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ალექსანდრე გვარამია
 8 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ილია დოკაძე
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 გიორგი კუპრავა
 9 კლასი, . კომაროვის სახელობის #199 საჯარო სკოლა

 

 


ვერცხლის მედალოსნები

 
მათე
ფირცხელავა
8 კლასი, სსიპ რამინ დიხამინჯიას #1 საჯარო სკოლა

 თამარ ჯინჭარაძე
 8 კლასი, ქვენობნის საჯარო სკოლა

 ანი კობერიძე
 8 კლასი, სკოლა "ანაბასისი"

 ანასტასია ჯუღელი
 8 კლასი, სკოლა "ანაბასისი"

 ცოტნე გერგაია
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 გვანცა გაბროშვილი
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ნუცა რამაზაშვილი
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 მარიამ ლომინაშვილი
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ლიკა გრინევსკი
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ნიკა მეტრეველი
 11 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ლიზი დარჩია
 11 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 




ბრინჯაოს მედალოსნები

 

 ნიკოლოზ ასლანიშვილი
 8 კლასი, თბილისის გრიგოლ კობახიძის სახელობის #77 საჯარო სკოლა

 დეა გორაძე
 8 კლასი, ბათუმის #8 საჯარო სკოლა

 ანა ელიაური
11 კლასი, გორის #2 საჯარო სკოლა

 ოთარ ემინაშვილი
11 კლასი, აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 მარიამ ლეფსაია
 10 კლასი, ქვემო ქვალონის N1 საჯარო სკოლა

 თიკო ონიანი
10 კლასი, თბილისის 180- საჯარო სკოლა

 ბაკურ ყალიჩავა
9 კლასი, აფხაზეთის #10 საჯარო სკოლა

 ნიკა ჩაჩანიძე
9 კლასი, სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის . საჩხერის # 2 საჯარო სკოლა

 ნიკოლოზ ცხადაძე
 8 კლასი, სკოლა "ანაბასისი"

 ლაშა ხაჯიშვილი
 8 კლასი, ბათუმის #8 საჯარო სკოლა

 სესილია ხუხუა
 9 კლასი, აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 

 

დაჯილდოების ცერემონიალი