მოსწავლეთა მეორე რესპუბლიკური ოლიმპიადის შედეგები

2017 წლის 25 მარტს საქათველოს აგრარულ უნივერსიტეტში მოსწვლეთა ოლიმპიადის „დედამიწა ჩვენი სახლა“ მეორე ეტაპი ჩატარდა

გთავაზობთ კონკურსის შედეგებს:

I ადგილი

ნიკა ეზიაშვილი, სსიპ საჩხერის მუნიციპალიტეტის #2 საჯარო სკოლის მე-11 კლასის მოსწავლე, მასწავლებელია ელისო აბრამიშვილი

ნინი ძამაშვილი, სსიპ ქ.ზესტაფონის რევაზ მუმლაძის სახელობის #7 საჯარო სკოლის მე-10 კლასის მოსწავლე. მასწავლებელი: ნელი მაღლაკელიძე

ნანული შაკინოვი, სსიპ ქ.ქუთაისის # 23 საჯარო სკოლის მე-9 კლასის მოსწავლე, შორენა ტყემალაძე

ანა ცუხიშვილი, სსიპ ქ.ქუთაისის #23 საჯარო სკოლის მე-10 კლასის მოსწავლე, შორენა ტყემალაძე

რუსუდან შარაშიძე, სსიპ ხევაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ სალიბაურის N2 საჯარო სკოლის მე-10 კლასის მოსწავლე, მასწავლებელი დალი გოგლიძე

ნანა ხუციშვილი, სსიპ ქ. თბილისის 24-ე საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი მარინე მიქელაძე

ანა ბეგდარაშვილი, სსიპ ქ. თბილისის 24-ე საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი მარინე მიქელაძე p>

ტიგრან ტრჩუნიანი, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ეკატერინე ბაზერაშვილი

ელენე ოტიაშვილი, სსიპ ქ.თბილისის 63-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ნინო შუბლაძე

თორნიკე გოგიჩაიშვილი, სსიპ ქ. ლანჩხუთის წმ.იოანე ნათლისმცელმის სახელობის სასულიერო გიმნაზიის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ჯაოშვილი

სესილი მანაგაძე, ა(ა)იპ საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა ილია მართლის სახელობის თბილისის სკოლის მე-9 კლასის მოსწავლე, მასწავლებელი თამარ ჯანელიძე

გვანცა ცხადაძე, სსიპ ქ.თბილისის 63-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ნინო შუბლაძე

II ადგილი

მარიკა ცინცაძე, სსიპ ქ. ლანჩხუთის N 3 საჯარო სკოლის მე-9 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი სოფიკო აფშილავა

ელენე ძამაშვილი, სსიპ ქ.ზესტაფონის რევაზ მუმლაძის სახელობის #7 საჯარო სკოლის მე - 7 კლასის მოსწავლე. მასწავლებელი ნატო ჩხარტიშვილი

მარიამ ცუხიშვილი, სსიპ ქ.ქუთაისის #23 საჯარო სკოლაის მე-9 კლასის მოსწავლე, შორენა ტყემალაძე

ელენე კუპრაშვილი, სსიპ ქ.ქუთაისის #23 საჯარო სკოლის მე-10 კლასის მოსწავლე, მანანა. ბურჯალიანი

ლიზა ხოზრევანიძე, სსიპ ხევაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ სალიბაურის N2 საჯარო სკოლის მე-10 კლასის მოსწავლე, მასწავლებელი დალი გოგლიძე

ნუცა შაბურიშვილი, სსიპ ქ. თბილისის 24-ე საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი მარინე მიქელაძე

მარიამ გაბელაია, სსიპ ქ. თბილისის 24-ე საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი მარინე მიქელაძე

დიმა მერებაშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 7 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

ანა კალანდაძე, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ეკატერინე ბაზერაშვილი

ლუკა ბულისკერია, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ეკატერინე ბაზერაშვილი

მარიამ ასტამიძე, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ეკატერინე ბაზერაშვილი

სალომე კომსიანი, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ეკატერინე ბაზერაშვილი

გიორგი სანიკიძე, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლა, მე-10 კლასი, მასწავლებელი ეკატერინე ბაზერაშვილი

ანა ფურცელაძე, სსიპ ქ.თბილისის 63-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ნინო შუბლაძე

ლიზი ხუციშვილი, ა(ა)იპ საქართველოს საპატრიარქოს წმინდა ილია მართლის სახელობის თბილისის სკოლის მე-9 კლასის მოსწავლე, მასწავლებელი თამარ ჯანელიძე

III ადგილი

ნანა ჯანაძე, სსიპ ქ. ქუთაისის 23-ე საჯარო სკოლის 9-ე კლასის მოსწავლე, მასწავლებელი მანანა ბურჯალიანი

ნათია ბაშარული, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 7 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

მაიკო ბლუაშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 9 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

მეგი აწკარუნაშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 8 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

ცირა აწკარუნაშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 8 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

მარიამ ჩილინდრიშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 8 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

ია ბაშარული, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 7 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

სოფო პარასკებაშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის ქვემო სობისის საჯარო სკოლის მე - 7 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი თამარ ბერიძე

ანა გიორგაძე, სსიპ ქ. თბილისის 94-ე საჯარო სკოლის მე - 9 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ირმა ჯანიაშვილი

ანი კანდელაკიშვილი, სსიპ ქ. თბილისის 84-ე საჯარო სკოლის მე - 10 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი მარიამ გოგინაშვილი

გიორგი ხუროშვილი, სსიპ გორის მუნიციპალიტეტის სოფელი ხურვალეთის საჯარო სკოლის მე - 12 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი მანანა მათურელი

სალომე შატბერაშვილი, სსიპ ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა წაღვერის საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ნინო ხრიკაძე

ირაკლი გოგოლაძე, სსიპ ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა წაღვერის საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ნინო ხრიკაძე

მარიამ გელაშვილი, სსიპ ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა წაღვერის საჯარო სკოლის მე - 11 კლასის მოსწავლე, პედაგოგი ნინო ხრიკაძე

მარიამ წივწივაძე, სსიპ ქ.თბილისის 64-ე საჯარო სკოლა, მე-10 კლასი, მასწავლებელი ეკატერინე ბაზერაშვილი

  

გამოქვეყნებულია: 22-04-2017




უკან დაბრუნება 

 

 

 

ვეძებ ქიმიკოსს

ვეძებ თემატიკას

ვეძებ ფრაზას