საუკეთესო მოსწავლეების ათეული

 

მოსწავლეები

VII კლასი
გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 teona porchxidze 99-e sajaro skola 1600
2 სანდრო მესტვირიშვილი 27-ე საჯარო სკოლა 0
3 akaki odisharia 3 sajaro skola 0
4 xgvoybtg 1 0
5 ooqlfsfi 1 0
6 ooqlfsfi 1 0
7 ooqlfsfi 1 0
8 epbdvojj 1 0
9 njufdnuq 1 0
10 nqcgdvpk 1 0
11 brfybnos 1 0
12 brfybnos 1 0
13 aqccchjp 1 0
14 ipieqduf 1 0
15 dljxmgmj 1 0
16 dljxmgmj 1 0
17 dljxmgmj 1 0
18 dljxmgmj 1 0
19 dljxmgmj 1 0
20 dljxmgmj 1 0
21 ihrgidpi 1 0
22 ffajvtbk 1 0
23 cnpopkqd 1 0
24 cnpopkqd 1 0
25 cnpopkqd 1 0
26 xocsukyo 1 0
27 gaomsqrk 1 0
28 nldxcoen 1 0
29 lgfckqeo 1 0
30 lgfckqeo 1 0
31 lgfckqeo 1 0
32 lgfckqeo 1 0
33 lgfckqeo 1 0
34 lgfckqeo 1 0
35 pqfjrgbh 1 0
36 gwowxclw 1 0
37 gwowxclw 1 0
38 ornaoyyy 1 0
39 teo forchxidze 0
VIII კლასი
გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 natia porchxidze skola 7800
2 ანი ლიპარტია 170 0
3 oto kuprava OPTIMUM 0
4 natia odisharia 3 sajaro skola 0
5 kmxkbgjf 1 0
6 ooqlfsfi 1 0
7 ooqlfsfi 1 0
8 ooqlfsfi 1 0
9 epbdvojj 1 0
10 njufdnuq 1 0
11 nqcgdvpk 1 0
12 brfybnos 1 0
13 brfybnos 1 0
14 aqccchjp 1 0
15 ipieqduf 1 0
16 dljxmgmj 1 0
17 dljxmgmj 1 0
18 dljxmgmj 1 0
19 dljxmgmj 1 0
20 dljxmgmj 1 0
21 dljxmgmj 1 0
22 ajntmggv 1 0
23 uqnjujwb 1 0
24 cnpopkqd 1 0
25 cnpopkqd 1 0
26 cnpopkqd 1 0
27 xocsukyo 1 0
28 gaomsqrk 1 0
29 nldxcoen 1 0
30 lgfckqeo 1 0
31 lgfckqeo 1 0
32 lgfckqeo 1 0
33 lgfckqeo 1 0
34 lgfckqeo 1 0
35 lgfckqeo 1 0
36 pqfjrgbh 1 0
37 gwowxclw 1 0
38 gwowxclw 1 0
39 ornaoyyy 1 0
IX კლასი
გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 jaba orjonikidze aia-,,gess'' 0
2 ხურციძე დავითი ქ.ქუთაისის ანდრია რაზმაძის სახელობის N41 ფიზიკა-მათემატიკური საჯარო სკოლა 0
3 ლიკა ბოლოგან თამარ ფაჩულიას საავტორო სკოლა-გიმნაზია 0
4 რუსა ხიზანაშვილი გომარეთის ე.თაყაიშვილის სახ.საჯ. სკოლა 0
5 რუსა ხიზანაშვილი გომარეთის ე.თაყაიშვილის სახ.საჯ. სკოლა 0
6 ჟუკა მოსწავლე 0
7 amiko skola 3 0
8 davit morgoshia -- 0
X კლასი
გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 ოთიკო 7 4700
2 ანი მეზურნიშვილი შინდისის საჯარო სკოლა 3900
3 aleko terashvili tirdznisis sajaro skola 800
4 ერეკლე ლეჟავა 2 700
5 gvanca esebua zugdidis #2 sajaro skola 0
6 გვანცა ესებუა 2საჯარო სკოლა 0
7 aleko terashvili tirdznisis sajaro skola 0
XI კლასი
გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 რობა მახარაშვილი ქ. რუსთავის 25-ე სკოლა 23900
2 Kakha Bregvadze Skola 12400
3 vaxo bochorishvili 69-e sajaro skola 5100
4 merab gzirishvili # 1 sajaro skola 5100
5 tornike mindiashvili teletis sajaro 2300
6 tatia turmanidze 0
7 ana kiria ... 0
8 lika cheshurashvili skola 0
9 მარინა მალაშხია შპს"საქართვლელოს უნივერსიტეტი 0
10 ani yalichava skola 0
11 დათო გვრიტიშვილი ბაკურციხის საჯარო სკოლა 0
12 niniko miqatadze school 4 0
13 Nitra OPG 0
14 Giorgi Ramishvili St. Ninio`s parochial school 0
15 mari mariami 1 skola 0
16 ლაშა ბერიძე მე-5 საჯარო სკოლა 0
XII კლასი
გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 თოკო მინდიაშვილი თელეთის საჯარო 23400
2 levan golubiani ხარაგაულის N3 საჯარო სკოლა 13100
3 ქეთევან მეტრეველი 175-ე საჯარო სკოლა 4000
4 giorgi murachashvili qarelis gimnazia 700
5 mariam jandieri skola 0
6 dimitri logua 0
7 N n 0
8 xucishvili nanuli skolis moswavle 0
9 kaxa dadunashvili skola 0
10 თორნიკე მამულაძე 0
11 vano asas 0
12 tornike tkhilaishvili 0
13 guranda danelia 38 skola 0
14 zviad me-4 0
15 ბიკლი ბაკლიცაშვილი ბკლის 1 საჯარო სკოლა 0

ბაკალავრები

გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 salo dideba bla bla bla 0
2 tamta,nadiradze gtu 0
3 giorgi gagua tbilisis saxelmwifo samedicino universiteti 0
4 lida kokaia gtu 0
5 ირაკლი DeathTrap 0
6 mariami xanamirova studenti 0
7 nino nia stu 0

მაგისტრები

გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1 manana samxaraze skola 0
2 დათო გაბიდაური კოლეჯი 0
3 tata isakadze #18 sajaro skoala 0
4 qetino jariashvili akaki weetlis saxelmwipo univesiteti 0

დოქტორანტები

გვარი სახელი ორგანიზაცია სკალირებული ქულა
1

 

 

საუკეთესო ათეულები