ქიმიის ოლიმპიადა

 


მნიშვნელოვანი თარიღები

14-02-2022 - რეგისტრაციის დაწყება

11-03-2022 - რეგისტრაციის დასრულება

12-03-2022 - I ტური (VIII და IX კლასები)

13-03-2022 - I ტური (X-XII კლასები)

16-04-2022 - II ტური (VIII და X კლასები)

17-04-2022 - II ტური (IX, XI და XII კლასები)

სრულად








მიმდინარე შედეგები




მესამე ტურის შედეგები

 

მედალი საუკეთესო შედეგისათვის

არჩილ ბენაშვილი
11 კლასი, თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლა

აჩი წიკლაური
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

ილია დოკაძე
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

ალექსანდრე გვარამია
 8 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 

ოქროს მედალოსნები

 

 არჩილ ბენაშვილი
11 კლასი, თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლა

 ქეთევან პერანიძე
11 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 აჩი წიკლაური
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ალექსანდრე გვარამია
 8 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ილია დოკაძე
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 გიორგი კუპრავა
 9 კლასი, . კომაროვის სახელობის #199 საჯარო სკოლა

 

 


ვერცხლის მედალოსნები

 
მათე
ფირცხელავა
8 კლასი, სსიპ რამინ დიხამინჯიას #1 საჯარო სკოლა

 თამარ ჯინჭარაძე
 8 კლასი, ქვენობნის საჯარო სკოლა

 ანი კობერიძე
 8 კლასი, სკოლა "ანაბასისი"

 ანასტასია ჯუღელი
 8 კლასი, სკოლა "ანაბასისი"

 ცოტნე გერგაია
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 გვანცა გაბროშვილი
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ნუცა რამაზაშვილი
 9 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 მარიამ ლომინაშვილი
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ლიკა გრინევსკი
 10 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ნიკა მეტრეველი
 11 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 ლიზი დარჩია
 11 კლასი,  აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 




ბრინჯაოს მედალოსნები

 

 ნიკოლოზ ასლანიშვილი
 8 კლასი, თბილისის გრიგოლ კობახიძის სახელობის #77 საჯარო სკოლა

 დეა გორაძე
 8 კლასი, ბათუმის #8 საჯარო სკოლა

 ანა ელიაური
11 კლასი, გორის #2 საჯარო სკოლა

 ოთარ ემინაშვილი
11 კლასი, აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 მარიამ ლეფსაია
 10 კლასი, ქვემო ქვალონის N1 საჯარო სკოლა

 თიკო ონიანი
10 კლასი, თბილისის 180- საჯარო სკოლა

 ბაკურ ყალიჩავა
9 კლასი, აფხაზეთის #10 საჯარო სკოლა

 ნიკა ჩაჩანიძე
9 კლასი, სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის . საჩხერის # 2 საჯარო სკოლა

 ნიკოლოზ ცხადაძე
 8 კლასი, სკოლა "ანაბასისი"

 ლაშა ხაჯიშვილი
 8 კლასი, ბათუმის #8 საჯარო სკოლა

 სესილია ხუხუა
 9 კლასი, აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა-მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სკოლა

 

 

დაჯილდოების ცერემონიალი